Co je MojeID?

MojeiD je jednotné logování zajišťované správcem českého internetu – sdružením NIC.CZ.

MojeiD ti zaručí, že se na tebe ostatní uživatelé Líbímseti budou dívat jako na CERTIFIKOVANÉHO UŽIVATELE, protože vedle tvého profilu nalevo přibude malá krásná ikonka „moje iD“! A navíc – jako bonus od Libimseti.cz – získáš Líbímseti VIP na 3 měsíce zcela zdarma!

Tvůj účet je již spárován s verulkacinkova.mojeid.cz

A přitom to nic nestojí – na přihlašovacím formuláři zadáš pouze svůj nick z Líbímseti (nebo jakýkoliv jiný nick, kdybys ten svůj nechtěl dávat) a formálně vyplníš svoji poštovní adresu, která se neověřuje v případě, že zadáš „ověření přes SMS“ – toto znamená, že ti polovina hesla přijde okamžitě přes SMS na GSM telefonní číslo, které do registrace zadáš a druhá polovina hesla ti stejně okamžitě přijde na email (třeba ve tvaru tvujnick@libimseti.cz). Moje iD máš tedy zřízeno opravdu obratem a stejně rychle máš Líbímseti VIP!

Pokud zadáš „ověření přes SMS“, tvá adresa bydliště se neověřuje a tedy ti v tomto případě domů žádné psaní nepřijde. Nemusíš se tedy obávat, že bude proces zřízení „moje iD“ pomalý a složitý!

A jako další bonus získáš rychlý a ověřený přístup k mnoha českým internetovým serverům jako je www.lekarna.cz, www.uschovna.cz, www.zerty.cz a spousta dalších.

Neboj se a zkus to! Zvýšíš tím svoji šanci na seznámení, ostatní uživatelé ti budou více důvěřovat! Pust se do toho a za 3 minuty ozdobí tvůj profil krásná malá ikonka „moje iD“!

Registrace


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

k obsahu ↑